دانلود تم ایفون برای واتساپ جی بی

Posted on

دانلود تم ایفون برای واتساپ جی بی. با دانلود نسخه جدید واتساپ جی بی برای ویندوز علاوه بر آنکه به تمامی ویژگی های واتساپ اصلی دسکتاپ دست خواهید یافت ویژگی های دیگری را خواهید دید که شما را غافلگیر می کند. گزینه ای برای حفظ حریم شخصی کاربران.

دانلود آپدیت اف ام واتساپ FMWhatsApp 8.45 برای اندروید
دانلود آپدیت اف ام واتساپ FMWhatsApp 8.45 برای اندروید from irandl.me

ارسال فیلم با حجم ۳۰ مگابایت به جای ۱۶ مگابایت. دانلود جی بی واتساپ فارسی 9.21 gbwhatsapp آپدیت جدید برای اندروید gbwhatsapp ارتباطات ، برنامه اندروید در ضمن محض احتیاط به تب settings رفته و گزینه unknown source را فعال کنید.

واتس اپ Whatsapp یک اپلیکیشن پیامرسان اینترنتی است که مدت زیادی از معرفی آن میگذرد.

دانلود واتساپ جی بی فارسی 2021 با لینک مستقیم رایگان. اپلیکیشن جی بی واتساپ در کنار نسخه اصلی و دیگر نسخه های ویرایش شده واتس اپ نصب می شود و با آن. قابلیت اعمال بر روی واتساپ جی بی;

دانلود جی بی واتس اپ با لینک مستقیم.

برای نصب تم ابتدا به تنظیمات یا setting بروید حالا بخش تم ها یا themes را باز کنید برای دانلود تم ها بر روی download theme کلیک نمایید. ارسال فیلم با حجم ۳۰ مگابایت به جای ۱۶ مگابایت. دانلود جی بی واتساپ فارسی 9.21 gbwhatsapp آپدیت جدید برای اندروید gbwhatsapp ارتباطات ، برنامه اندروید

قابلیت‌های کمِ واتساپ، می‌تواند هر کسی را کلافه کند.

سپس می توانید با پاک کردن واتس اپ اصلی و تغییر پوشه های برنامه به واتس اپ جی بی، از این برنامه استفاده کرده و پس از آن. قابلیت های gbwhatsapp جی بی واتساپ فارسی : دانلود نسخه جدید واتس اپ یو واتس اپ yowhatsapp کلیک کنید.

با دانلود واتساپ جی بی یک کپی از واتس آپ می باشد و توسط آن قادر می باشید با یک شماره دیگر اکانت دوم خودتان را روی گوشی ایجاد نمایید.

پیش از اینکه به دانلود واتس اپ جی بی بپردازید باید حتما یک نسخه از واتس اپ اصلی روی گوشی شما نصب شده باشد و اکانت واتس اپ داشته باشید. در ضمن محض احتیاط به تب settings رفته و گزینه unknown source را فعال کنید. قابلیت دانلود تم ها به صورت مستقیم;

نسخه معمولی واتس اپ امکانات خوبی دارد اما نسخه های غیر رسمی این برنامه همانند واتس اپ جی بی Whatsapp Gb در کنار امکانات نسخه معمولی ، امکانات.

دانلود gbthemes 1.0 نسخه جدید جی بی تم برای واتساپ اندروید. فایل مورد نظر را به صورت zip دانلود کرده و لازم است که آن را از حالت فشرده خارج کنید. در جدیدترین نسخه جی بی واتساپ برای آیفون قادر خواهید بود استاتوس یا همان وضعیت افراد را کپی کنید، همچنین می‌توانید استوری یک شخص را نیز دانلود کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.