دانلود تلگراف با حالت روح برای اندروید

Posted on

دانلود تلگراف با حالت روح برای اندروید. Afragram یک نسخه غیررسمی از اپلیکیشن تلگرام است که برای تلفن های هوشمند اندروید طراحی شده است و از api اصلی پیام رسان تلگرام بهره می برد و محیط بسیار کاربرپسندی دارد. اگر می خواهید از قابلیت روح در تلگرام دسکتاپ استفاده کنید، می توانید برنامه آی گرام را دانلود کنید.

دانلود Felegram v4.8.9 برنامه فلگرام ضد فیلتر + حالت روح
دانلود Felegram v4.8.9 برنامه فلگرام ضد فیلتر + حالت روح from www.dlbartar.com

لطفاذتلگراف قدیمی حالت روح رو برای نسخه اندروید ۱۱درست کنید در تلگرام هنگامی که یک پیام صوتی برای فردی ارسال می‌کنید، تا زمانی که فرد پیام را مطالعه نکرده است، یک نقطه در کنار زمان‌شمار پیام قرار دارد. دور زدن حالت روح تلگرام با ارسال پیام صوتی.

با دانلود موبوگرام بدون فیلتر برای اندروید می توانید از امکانات گسترده نظیر حالت روح و پشتیبانی کامل از زبان فارسی استفاده کنید.

در حالت روح شما می توانید بی آنکه به صورت آنلاین دیده شوید و یا تیک دوم پیام برای مخاطبتان زده شود پیام هایش را سین نمایید. Teleghost یا تلگرام توربو که از api تلگرام برای اتصال کاربران خود به حساب های تلگرامی استفاده می کند ، یک تلگرام پر سرعت است که مجهز به حالت. اندروید, اپلیکیشن, ای او اس, ایفون, تلگرام, تلگرام telegram, تلگرام با لینک مستقیم, تلگرام بدون فیلتر, تلگرام فارسی جدید آیفون, حالت روح تلگراف, دانلود, دانلود برنامه تلگراف قدیمی, دانلود تلگراف با.

دانلود رایگان جدیدترین نسخه برنامه آیگرام (تلگرام با رادار پیشرفته) Igram برای تمام گوشی و تبلت های اندرویدی با لینک مستقیم بهمراه نسخه قدیمی دارای حالت روح

لینک فایل نصبی و نسخه دارای حالت روح mobogram در جم روید !!!!! موبوگرام قدیمی ترین برنامه ی غیررسمی تلگرام است که از api های اصلی استفاده میکند و توسط تیم برنامه نویسی هانیستا برای اندروید عرضه شده است. دانلود “موبوگرام دارای حالت روح” جدیدترین ورژن 2019 کاملا رایگان.

دانلود تلگراف جدید برنامه رایگان آخرین نسخه پیامرسان تلگراف Telegraph ضد فیلتر + دارای حالت روح, بروز رسانی ، نصب ، نقد و بررسی همراه با راه حل رفع مشکلات اخیر

دانلود آیگرام نسخه پیشرفته تلگرام برای کامپیوتر و اندروید igram v5.6.1. دانلود نسخه جدید موبوگرام رایگان بهترین نسخه غیررسمی تلگرام است که دارای قابلیت های. در این مطلب میخواهیم سوالات کاربران عزیز را پاسخ دهیم وآخرین ورژن موبوگرام دارای حالت روح را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تاژگرام دارای سرورهای هوشمند پرسرعت و غیرقابل.

دانلود موبوگرام با حالت روح و موبوگرام با قابلیت روح دار دوم 2 و 3 فارسی به صورت رایگان، و در موبوگرام جدید چگونه حال روح را فعال کنیم؟. در تلگرام هنگامی که یک پیام صوتی برای فردی ارسال می‌کنید، تا زمانی که فرد پیام را مطالعه نکرده است، یک نقطه در کنار زمان‌شمار پیام قرار دارد. در این پست قصد معرفی و دانلود و نصب تلگرام جدید بدون مسدودی با امکان حالت روح و سرعت زیاد همچنین پروکسی بسیار قدرتمند برای شما عزیزان داریم.

کدام تلگرام حالت روح دارد؟ پس از نابودی موبوگرام شرکت هانیستا خیلیا به دنبال جایگزینی برای ان هستند.

دانلود نسخه جدید موبوگرام برای اندرویدی. اگر می خواهید از قابلیت روح در تلگرام دسکتاپ استفاده کنید، می توانید برنامه آی گرام را دانلود کنید. هنگ میکند دنبال موبوکرام اصلی با حالت روح هستم اما نسخه جدید ها حالت روح ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.