دانلود ایکس پلاس نسخه قدیمی

Posted on

دانلود ایکس پلاس نسخه قدیمی. نرم افزار جدید اندرویدی به نام مسنجر mobogram را برای شما کاربران تلگرامی به صورت رایگان قرار داده ایم تا به عنوان اعضای تیم پی سی پلاس بتوانید با یک دنیای جذاب و فوق. ویژگی های کلیدی نرم افزار x plus messenger :

دانلود ایکس پلاس (X Plus) برنامه تلگرام غیر رسمی برای اندروید
دانلود ایکس پلاس (X Plus) برنامه تلگرام غیر رسمی برای اندروید from iranapk.com

دانلود ایکس پلاس 2022 آخرین آپدیت نصب x plus; برای نمایش محتوا مطالب روی لینک زیر کلیک کنید : رده بندی سنی 3+ ورژن اندروید 5.0.

موبوگرام قدیمی ترین برنامه ی غیررسمی تلگرام است که از Api.

نرم افزار جدید اندرویدی به نام مسنجر mobogram را برای شما کاربران تلگرامی به صورت رایگان قرار داده ایم تا به عنوان اعضای تیم پی سی پلاس بتوانید با یک دنیای جذاب و فوق. برای نمایش محتوا مطالب روی لینک زیر کلیک کنید : یا اگر نسخه قدیمی برنامه دارید فقط میخواهید آن را آپدیت کنید فایل نصبی آخرین نسخه در کانال تلگرام منتشر کردیم.

آخرین آپدیت 3 ماه پیش.

این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است. دانلود تلگرام طلایی آخرین نسخه. دانلود بازار جدید 1400 آپدیت اصلی 2022 ( bazar 17.3.0 ) دانلود نامبر بوک numberbook 4.1.3 آپدیت جدید + نسخه های قدیمی;

رو غیر فعال کردم بازم این مشکل.

Plus messenger نسخه ی غیر رسمی مسنجر تلگرام اندروید است که یک مسنجر پیشرفته و با امنیت بالا است که از ویژگی های اصلی آن میتوان به سرعت بالا. و به صورت دانلود با لینک مستقیم، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. به گفته ی کارشناسان ایکس پلاس سبز با بیش از 70 آنتی ویروس مختلف تست شده و هیچ.

دانلود تلگرام پلاس ورژن قدیمی.

نسخه های جدید تلگرام (latest version for telegram) هم در این پست قرار داده شده تا با خیال راحت به هر نسخه ای احتیاج. + مدیر بارگیری ، بارگیری های خود را با یک مدیر بارگیری چند صف مدیریت و. ویژگی های برنامه ی telegram.

برای دانلود ورژن قبلی تلگرام روی عکس کلیک نمایید.

دانلود نسخه دسکتاپ تلگرام کامپیوتر. دانلود تلگرام پلاس برای اندروید ( نصب دو تلگرام ) telegram+ plus. Microsoft directx شامل مجموعه ای از رابط های کاربردی (api) است که وظیفه آن هماهنگ سازی کدهای برنامه نویسی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.