دانلود انیمیشن زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی

Posted on

دانلود انیمیشن زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی. انیمیشن کلاوس (klaus) زبان اصلی (انگلیسی) با زیرنویس فارسی چسبیده. فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید.

دانلود کارتون زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی
دانلود کارتون زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی from ielts2.com

کلیه حقوق این سایت محفوظ می باشد. 1.9 هزار بازدید 1 سال پیش. اما پوشه هایی که با زیرنویس فارسی یا انگلیسی گذاشته اید قابل اجرا نمی باشد و فقط می تونم زیرنویس انگلیسی که در پوشه اصلی هست اجرا کنم.

فیلم جدید ” Soul 2020 ” با سه کیفیت عالی و متوسط.

بونس پاترول | آموزش رنگ ها به زبان انگلیسی به صورت موزیکال. دانلود انیمیشن خارجی روح 2020 با کیفیت عالی ۱۰۸۰p. لیست کارتون های زبان اصلی جهت دانلود به صورت رایگان و یا با قیمت بسیار مناسب از لینک زیر می توانید به لیست تصویری کارتون ها دسترسی پیدا کنید.

برای ساده تر شدن دانلود این فایل 800 مگابایتی به چند بخش تقسیم شده.

تیزر افزوده شد تاریخ اکران 5 دی 99. برای ساده تر شدن دانلود این فایل 800 مگابایتی به چند بخش تقسیم شده. برای ساده تر شدن دانلود این فایل 800 مگابایتی به چند بخش تقسیم شده.

در اینجا چند دقیقه از انیمیشن عروس مرده Corpse Bride زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی برای دیدن در دسترس می باشد.

فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید. میشه لطفا زیرنویس فارسی و انگلیسی را جدا از فایل اصلی فیلم برای دانلود بگذارید، چون من مجبورم به خاطر فقط زیرنویس، 500 مگابایت دانلود کنم. تماشا و دانلود انیمیشن کلاوس 2019 با زیرنویس فارسیِ تصحیح شده از سالاد زبان.

12 انیمیشن انگلیسی جذاب برای تقویت زبان + دانلود با لینک مستقیم.

برای دانلود کامل این انیمیشن به همراه 30 کارتون جذاب دیگر صفحه زیر را در سایت ielts2.com دنبال. دانلود انیمیشن colourful رنگارنگ زبان اصلی با زیرنویس فارسی. فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید.

کلیه حقوق این سایت محفوظ می باشد.

برای ساده تر شدن دانلود این فایل 800 مگابایتی به چند بخش تقسیم شده. با تشکر از شما و سایت بی نظیرتون. فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.