حروف ابجد صغیر برای ازدواج

Posted on

حروف ابجد صغیر برای ازدواج. ابتدا عدد ابجد اسم علی و اسم مهدیه را محاسبه می کنیم. برای اینکه بتوان طبع یک فرد را به کمک حروف ابجد متوجه شد، ابتدا باید حروف ابجد فرد را به این صورت محاسبه کرد:

کتاب دو چوب و یک سنگ درباره مدخل کبیر و وسیط مجموعی و مدخل
کتاب دو چوب و یک سنگ درباره مدخل کبیر و وسیط مجموعی و مدخل from doasite.com

آشنایی کلی با حروف ابجد. برای انجام فال ابجد با اسم مادر، علی فرزند مرضیه، اسم علی را به ابجد کبیر در میاریم که می‌شود: مثلا فردی با نام هوشنگ، جمع حروف ابجد آن به ابجد کبیر می‌شود ۳۶۱= ۰+۵۰+۳۰۰+۶+۵

مدتهاست بحث حروف ابجد و ازدواج و اینکه این حروف با یک سری جمع و تقسیم می توانند پیش بینی کنند شما با شریک زندگی آیندتون می توانید زندگی خوبی داشته باشید یا نه ذهن من را مشغول کرده بخاطر همین شروع به تحقیق در این مورد کردم :

در عین حال باید در نظر داشت که تقدیر و سرنوشت هر انسانی بستگی به تصمیمات آن فرد در زندگی و همچنین تقدیر خداوند دارد. فال ابجد یا چوب,فال ابجد ازدواج,فال ابجد با اسم,فال ابجد چوب,فال ابجد صغیر,فال. پیشگویی ازدواج با حروف ابجد.

ابتدا حروف این نام را جداگانه مینویسیم و سپس براساس ابجد صغیر اعداد این حروف را زیر آنها نوشته جمع می‎کنیم :

برای انجام فال ابجد با اسم مادر، علی فرزند مرضیه، اسم علی را به ابجد کبیر در میاریم که می‌شود: توسط سید تاریخ انتشار سه شنبه, اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰. اگر هر یک از اعداد حروف ابجد کبیر که از ۹ بزرگتر است را به ۹ تقسیم کنیم باقیمانده آن اعداد ابجد صغیر خواهد بود و اگر به جای ۹، اعداد ابجد کبیر را به ۱۲ تقسیم کنیم، باقیمانده آن ابجد وسیط است.

اعداد نسبت داده شده به ۲۸ حرف ابجد کبیر از یک تا هزار است.

تمامی مطالب مرتبط با فال و طالع بینی جهت سرگرمی بوده و مجله اینترنتی بیلمگ ، هیچگونه مسئولیتی درقبال آن ندارد. برای اینکه بتوان طبع یک فرد را به کمک حروف ابجد متوجه شد، ابتدا باید حروف ابجد فرد را به این صورت محاسبه کرد: در ابجد وسیط، حروف ابجد کبیر با کم‌کردن ۱۲ (به جای ۹) به‌ همان طریق که در ابجد صغیر آمده محاسبه می‌شود.

یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ بعد از ظهر.

این فال بخت و ازدواج، پیش بینی می‌کند دو نفر چقدر محتمل است با هم ازدوج کنند. میخواهیم ازدواج علی فرزند مهدیه با ثنا فرزند زهرا را بوسیله فال ابجد بررسی نماییم. در ابجد وسیط، حروف ابجد کبیر با کم‌کردن ۱۲ (به جای ۹) به‌ همان طریق که در ابجد صغیر آمده محاسبه می‌شود.

حروف ابجد شامل سه نوع ابجد کبیر و ابجد صغیر و ابجد وسیط می باشد.

ابجد نام و نام مادر خانم را به دست آورید. فال ابجد ازدواج با کمک محاسبه حروف ابجد نام دختر و پسر و نام مادرهایشان گرفته می‌شود. هر گاه بخواهیم طالع شخصی را پیدا کنیم ، باید نام و نام مادر او را به ابجد کبیر در آورده و سپس جمع کنیم و حاصل جمع را بر ۱۲ تقسیم کنیم و باقیمانده طالع شخص می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.