جمله سازی با کلمات فارسی کلاس اول

Posted on

جمله سازی با کلمات فارسی کلاس اول. باران از ابر می بارد. در ادامه مجموعه ای از کلمات با حرف (گـ،گ) قرار داده شده که میتوانید برای فرزند کلاس اولی خود استفاده کنید.

با کلمه ش جمله بساز
با کلمه ش جمله بساز from audio-drama.org

در این شیوه از دانش اموزان می خواهیم با کلمات داده شده جمله هایی شفاهی بسازند. اِمروز امین آتوسا را زَد. جدول جمله سازی برای پایه دبستان:

جمله نویسی درس (ر) کلاس اول.

کلاس اول فارسی جمله سازی با نشانه ( ک ) 991014 پیش دبستان و دبستان رودکی نوین 1.1 هزار بازدید 1 سال پیش باران از ابر می بارد. ارزیابی از درک مطالب درس.

من در آسمان ستاره دیدم.

4.بیاموز و بگو درس اول فارسی دوم ابتدایی: 1 آموزش نشانه ثـ ث کلاس اول ابتدایی. در تمرین مذکور،به دانش آموزان متناسب با درس های خوانده شده کلماتی ارائه می شود و از انان می خواهیم با هریک از انها جمله ای بسازند یا اینکه تصویر یا تصاویری به انان نشان می دهیم که بر اساس آنها جمله ای کتبی بسازند.این تمرین،از تمرین هایی.

نوشتن کلمه ها و جمله هايی که در آنها (اي ي ی ای) و (ز) به کار رفته است.

کسب رتبه اول استانی دانش آموزان در جشنواره دست نوشته‌های طلایی. کتاب جمله سازی فارسی اول ابتدایی. آن ماشین تازه و تمیز است.

پنج شنبه, ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۱۵ رجب ۱۴۴۳ قمری و ۱۷ فوریه ۲۰۲۲ میلادی

ه (ه،هـ) ی ، ایـ، ای اسم هر تصوير را بنويس،کامل کردن جمله های ناقص و کامل کردن. در جمله سازی است که دانش آموزان می توانند نخستین تجربیات خلاقیت نوشتاری را کسب کنند.

جمله سازی و دیکته شب اول دبستان با نشانه ی (ذ) و دیگر نشانه ها را از دلگرم بخواهید.

پسرم با کلمات زیر جمله بساز. 75 کلمه با (گـ،گ) برای کلاس اول دبستان. 1.4 جمله سازی با کلمه لثه کلاس اول ابتدایی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.