جدول کلی ادوار لیگ برتر

Posted on

جدول کلی ادوار لیگ برتر. جدول کلی تمام ادوار لیگ برتر. حسین کلانی از پرسپولیس با 7 گل‌زده.

جدول لیگ برتر فصل 99/ 98 لیگ نوزدهم تماشاچی
جدول لیگ برتر فصل 99/ 98 لیگ نوزدهم تماشاچی from tamashachi.com

طبق جدول زیر، استقلال با 552 امتیاز صدرنشین است و پرسپولیس تنها با سه امتیاز کمتر در رده دوم. خبرورزشی / لیگ برتر ایران؛ لیگ در ایران از سال ۱۳۴۹ پا گرفت و تا امروز در پنجاه سالگی، ۵ نام را به خود دیده است. پرسپولیس با 628 امتیاز و 1110 امتیاز.

آمار گلهای زده استقلال :

غلامحسین مظلومی از تاج (استقلال. تیم های مختلف لیگ 21 حرفه ای به ترتیب رتبه های زیر را در جدول ادواری مسابقات تاریخ لیگ دارند: ششمین دوره لیگ تخت جمشید با ۱۲ بازی نیمه تمام ماند و چون شرایط برای تمامی تیم‌ها یکسان است در عملکرد تیم‌ها محاسبه شده است.

قهرمانان و آقای گل‌های ادوار لیگ برتر:

آمار و ارقام ادوار لیگ برتر (نه دوره) نهمین دوره‌ی لیگ برتر هم به پایان رسید و با اینکه استقلال در جایگاه سوم جدول رده بندی این دوره قرار گرفت، اما جز مواردی معدود، بیشتر رکوردهای این تیم در. تاریخچه و آمار لیگ برتر فوتبال ایران و تیم ملی جدول کامل لیگ برتر تا هفته 23 ايران ليگ برتر که از نظر زمانی برابر است با 41580 دقیقه.

پرسپولیس با 628 امتیاز و 1110 امتیاز.

جدول فصل سیزدهم لیگ برتر جدول فصل دواردهم لیگ برتر جدول فصل یاردهم لیگ برتر جدول فصل دهم لیگ برتر جدول فصل نهم لیگ برتر جدول فصل هشتم لیگ برتر جدول فصل هفتم لیگ برتر جدول فصل ششم لیگ برتر جدول فصل پنجم لیگ برتر جدول فصل چهارم لیگ برتر جدول فصل سوم لیگ برتر جدول فصل دوم لیگ برتر در مجموع ۳۸ دوره لیگ (۳۷ فصل به نتیجه رسیده و یکی ناتمام) تنها ۷ باشگاه صاحب عنوان قهرمانی شده‌اند. حسین فرکی هم ۲ بار به عنوان سرمربی تیم های فولاد و سپاهان را قهرمان کرده و از مربیان پر افتخار لیگ برتر به حساب می آید.

جدول کلی لیگ برتر ایران از آغاز لیگ حرفه‌ای تاکنون ۱۸ دوره به‌طور کامل برگزار شده‌است.

تعداد قضاوت در ادوار لیگ برتر ۲ محسن ترکی: حسین کلانی از پرسپولیس با ۷ گل‌زده. هیچ تیمی در لیگ برتر هنوز به این تعداد پیروزی دست نیافته و سپاهان اصفهان با 189 برد در رده دوم جدول کلی ادوار لیگ برتر تا هفته دوم لیگ چهاردهم قرار دارد.

قهرمانان و آقای گل‌های ادوار لیگ برتر:

شما می توانید با مراجعه به موضوع بعدی با عنوان آمار و رکورد های جدول کلی تمام ادوار لیگ برتر از رکورد های مربوط به این جدول از جمله بیشترین و کمترین تعداد بازی ، بیشترین و کمترین برد ، بیشترین و کمترین تعداد. در جدول رتبه ای لیگ سراسری کشور از سال 1368 تا سال 1379 جمعا 18 تیم موفق به کسب رتبه اول تا پنجم شدند. جدول همه ادوار لیگ؛ پرسپولیس و استقلال ۲۶ بار روی سکو رفتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.