تلگرام طلایی برای ایفون

Posted on

تلگرام طلایی برای ایفون. An unofficial messenger connected to the telegram api. دانلود مونو mono messenger 1.0.0 جایگزین هاتگرام و تلگرام طلایی اندروید.

نصب مجدد تلگرام حذف شده
نصب مجدد تلگرام حذف شده from irhackgroup.wikibix.ir

با توجه به درخواست های زیادی که کاربران فارسی زبان آیفون برای دانلود موبوگرام برای آیفون دارند ، اپلیکیشن های زیادی با عنوان موبوگرام آیفون در فضای مجازی منتشر شده است. برای دانلود رایگان تلگرام طلایی اندروید شما شما به انتهای صفحه بروید و یکی از نسخه‌های موجود در گوگل‌پلی را دانلود و سپس به صورت رایگان اونو نصب نمایید و همانند نسخه های دیگر شماره خود را. دانلود تلگرام telegram 8.5.0 برای اندروید + آیفون + ویندوز.

در این شرایط هر مسیری که انتهای آن به تلگرام ختم شود، مورد استقبال است.

تلگرام طلایی یا طلگرام یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می کند بدون فیلترشکن به تلگرام دسترسی داشته باشید. این نرم افزارها سرعت اینترنت را به شدت کاهش داده و مصرف آن را نیز افزایش می دهند. دانلود مونو mono messenger 1.0.0 جایگزین هاتگرام و تلگرام طلایی اندروید.

بنابراین اگر تمایل دارید که در آیفون یا آیپد خود از نسخه پیشرفته تر تلگرام استفاده کنید، همین حالا موبوگرام آیفون را دانلود و بر روی دستگاهتان نصب نمایید.

این اپلیکیشن فوق العاده توسط استودیوی kelvin rauramo طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. استفاده از هات گرام برای آیفون. قرار است این دو نسخه فارسی تلگرام یا.

امکان ایجاد گروه و کانال در تلگرام;

تلگرام طلایی (طلگرام) مانند برنامه اصلی تلگرام از api های عمومی و آزاد تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام متصل می شود و از لحاظ امنیت تفاوتی بین تلگرام و تلگرام طلایی (طلگرام) وجود ندارد. این نرم افزار کارایی و قابلیت های بسیار زیادی دارد. Some features of the app 👇👇.

تلگرام طلایی پلاس هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و Ios در دسترس کاربران قرار‌ دارد.

دانلود تلگرام طلايي براي ايفون | دانلود نرم افزار تلگرام طلایی یکی دیگر از نسخه های غیر رسمی تلگرام می باشد که برای دیوایس های اندروید خلق و ارائه شده است. امکان ارسال پیام به دیگران Many features have been added to it, including the possibility of using it without the need for a filter breaker.

برای دانلود رایگان تلگرام طلایی اندروید شما شما به انتهای صفحه بروید و یکی از نسخه‌های موجود در گوگل‌پلی را دانلود و سپس به صورت رایگان اونو نصب نمایید و همانند نسخه های دیگر شماره خود را.

تلگرام طلایی فارسی اصلی (تلگرام ضد فیلتر) 2021 اندروید. با توجه به مواردی که گفته شد، در نهایت این کاربر است که انتخاب می کند از طلگرام یا برنامه های مشابه استفاده کند یا خیر! ⭐️⭐️⭐️⭐ امکان جستجو در محتوای تصویری ، ویدئویی و متنی در تمام کانال.

Leave a Reply

Your email address will not be published.