ترتیب صفات در انگلیسی شکار مجاز

Posted on

ترتیب صفات در انگلیسی شکار مجاز. اسم + جنس + ملیت + رنگ + اندازه + کیفیت + پیشرو اسم. برای به خاطر سپاری ترتیب صفات معمولا زبان‌آموزان از کلمه رمز «شکار مجاز» استفاده می‌کنند.

شکار بی‌رحمانه یک بز کوهی آبستن در طالقان (عکس 14+) Baztab
شکار بی‌رحمانه یک بز کوهی آبستن در طالقان (عکس 14+) Baztab from baztab.ir

در مورد ترتیب صفت ها در مطالب بعدی فست زبان آموزش داده خواهد شد. برای به خاطر سپاری ترتیب صفات معمولا زبان‌آموزان از کلمه رمز «شکار مجاز» استفاده می‌کنند. ترتیب قرارگیری صفتها هنگام استفاده از آنها به این صورت است.

در کتاب زبان 3 برای چهار صفت “شکل، قدمت، دما و طرح” جایگاه مشخصی تعریف.

A, an, the, my, your, several, etc. در حالت کلی، صفت‌‌ها در انگلیسی به دو دسته تقسیم می‌‌شوند: صفات توصیفی (descriptive adjectives) صفات محدودکننده (limiting adjectives.

اسم + جنس + ملیت + رنگ + اندازه + کیفیت + پیشرو اسم.

گاهی اوقات ممکن است بخواهید از چند صفت برای توصیف یک چیز استفاده کنید. در جلسه سیزدهم آموزش گرامر به بحث راجع به ترتیب و توالی صفات، علائم نگارشی و وابسته اسم پرداخته خواهد شد. گاهی اوقات قبل از یک اسم، بیشتر از یک صفت به کار می ره که در زبان انگلیسی ترتیب قرار گرفتن آونها از قانون زیر پیروی می کنه و با استفاده از کلمه رمز “شکار مجاز” میشه ترتیب اونهارو یاد گرفت.

بطور کلی ترتیب صفات در زبان انگلیسی بصورت زیر است:

در عبارت بالا صفت big بزرگی خانه را توصیف می کند. این صفات نشان می‌دهند که یک. برای سهولت در یادگیری ترتیب صفات حرف اول آنها را از چپ به راست به هم می‏چسبانیم تا کلمه”شکار مجا” بدست آید.

ترجمه صفت و موصوف، لازم و ملزوم،مضاف و مضاف الیه،عموم و خصوص،ماکان و مایکون، به انگلیسی چیست؟همشون از دسته علاقه های آرایه مجاز هستن.

رایج ترین ترتیب صفت ها در انگلیسی به شرح زیر است: صفات نظری همانطور که از اسمش پیداست نظر و دیدگاهی را درباره اسمی مطرح می‌کنند. برای یاد گرفتن ترتیب صفات در انگلیسی ابتدا باید با مفهوم صفات نظری (opinion adjectives) آشنا شویم.

در این عبارت صفت Young جوانی مرد را توصیف می کند.

صفت یکی از اجزای جمله در همه ی زبان ها می باشد که نقش توصیفی داشته و بدون استفاده از صفت، بیان احساسات و نظرات دشوار می شود. در مورد ترتیب صفت ها در مطالب بعدی فست زبان آموزش داده خواهد شد. در این گرامر به بررسی ترتیب قرارگیری صفات می‌پردازیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published.