تبدیل اسم فارسی به چینی آنلاین

Posted on

تبدیل اسم فارسی به چینی آنلاین. در این پست از تاریخ پارسی و بنا به درخواست بسیاری از کاربران سایت به ساخت یک تبدیل آنلاین اسم به خط میخی و یا کیبورد خط میخی را داشتند و ما نیز این کار را انجام داده و یک نرم افزار تبدیل اسم به خط میخی به صورت آنلاین طراحی کردیم و شما به آسانی ازین پس می توانید به صورت آنلاین. خرداد ۵, ۱۳۹۳ سرگرمی و تفریحی نظرها 200 بازدید

تبدیل اسم فارسی به انگلیسی آنلاین مترجم جوان
تبدیل اسم فارسی به انگلیسی آنلاین مترجم جوان from motarjemjavan.ir.domains.blog.ir

خرداد ۵, ۱۳۹۳ سرگرمی و تفریحی نظرها 200 بازدید در این اموزش به روش های تبدیل hex به text و بالعکس ان با استفاده از سایت های انلاین میپردازیم، و کاربرد ان را در تست نفوذ و امنیت خواهیم گفت. اسم خود را به ژاپنی تبدیل کنید.

اسم های فارسی به کره ای.

در قدم بعدی ؛ کپی پیست کن اقدام به طراحی تبدیل کننده حروف فارسی به فارسی زد تا هموطنان عزیز به راحتی بتوانند سبک نوشتن جملات خود را تغیر دهند سپس نام خود را با حروف انگلیسی در کادر enter your name وارد کنید و روی search بزنید. در دیکشنری تخصصی (specialized dictionary) معنی هر کلمه با توجه به آن رشته تخصصی نمایش داده می شود.

تبدیل اسم فارسی به کره ای.

برای استفاده از مترجم روسی به فارسی و فارسی به روسی آبادیس، متن خود رو در بخش بالا بنویسید. فقط یه نکته رو در نظر داشته باشین که زبان کره‌ای هم مثل بقیه‌ی زبان‌های دنیا یه. تبدیل اسم فارسی به ژاپنی.

برای استفاده کافیست تا عبارت دلخواه خود را در کادر پایین وارد کرده و سپس نتایج.

اگه اسم مورد نظرتون رو پیدا نکردید توی بخش نظرات اون رو بنویسید تا براتون اضافه کنیم. پس نگران نباشید، اگر متنی را برای ترجمه فارسی به چینی به شبکه مترجمین ایران بسپارید، در سراسر چین قابل خواندن خواهد بود. بعد از نمایش ترجمه، با کلیک بر روی آیکون بلندگو، تلفظ به زبان انتخاب شده، پخش می شود.

بعد از نمایش ترجمه، با کلیک بر روی آیکون بلندگو، تلفظ به زبان انتخاب شده، پخش می شود.

برای استفاده از مترجم ژاپنی به فارسی و فارسی به ژاپنی آبادیس، متن خود رو در بخش بالا بنویسید. یکی از بهترین سرویس های آنلاین برای تبدیل اسم به زبان های مختلف ، سایت lexilogos می باشد. Word mean stop in phrases translate modify keyboard.

بررسی 'تبدیل به شکلترجمه‌ها به چینی.

متن در کادر پایین پدیدار می شود. در تبدیل اسم فارسی به انگلیسی آنلاین، حروف “ت” و “ط” بصورت “t” و “t”، حروف “ز”، “ذ”، “ض” و “ظ” بصورت “z” و “z”، حرف “گ” بصورت “g” و “g”، حروف “س”، “ث” و “ص” بصورت “s” و “s”، حرف “و” بصورت “v” و “v”، حرف “ی” بصورت “i” و “i”، حرف “ج” بصورت “j” و “j” و حرف “ح. اسم خود را به ژاپنی تبدیل کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.