به یاد برادرم

Posted on

به یاد برادرم. به یادِ برادرم محسن بهکیش، روایتِ جان‌های شیفته‌ای که از ما گرفتند، منصوره بهکیش » » Dear brother, thanks for being the person who always says ‘let’s see what how we can fix this’ instead of ‘i told you so’.

برادرم دلتنگتم (عکس نوشته) تــــــــوپ تـــــــــاپ
برادرم دلتنگتم (عکس نوشته) تــــــــوپ تـــــــــاپ from www.toptoop.ir

Dear brother, thanks for being the person who always says ‘let’s see what how we can fix this’ instead of ‘i told you so’. خودت نمی دانی برادرکم دلم. به یادت هرچه بی تابانه بنشینم به رویِ تاب.

دلم تنگ است و میدانم تو دیگر برنمیگردی.

به یاد برادرم مسعود امروز سی و پنجمین سالروز شهادت برادرم مسعود دلخواسته، در جریان انقلاب 57 بدست لباس شخصی های شاه می باشد. به یاد برادرم محسن بهکیش: انگاردیوی ویا انسان بی رحمی.

به یاد شهید راه ازادی مردم ایران علی امیر کبیر یغمایی.

شمشاد عشق تو در دلم سبز شده. چرا درکنج خلوت اشک می ریزم؟ عکس و متن نوشته برای برادر.

و به یاد برادر شهیدم.

بی اندازه برایت تنگ شده. مادرم بعد از شنیدن خبر اعدام برادرم شاهرخ سر خودش را به در و دیوار می زد و ما همگی شیون و زاری می کردیم، در آن لحظات احساس می کردم آسمان هم با ما گریه می کرد و صدای فریادهای مادرم که هرگز فراموش نمی کنم! به یاد برادر عزیزم میثم.

بی خاطرات تو بی آرزوی تو دل را کجا برم شب گریه کجا.

«برادرم خسرو» با داستانی روانشناسانه،سعی دارد که مخاطب رابه یک واکاوی ژرف بکشاند.کنکاشی که به لایه های درونی و پنهان ادم هایی که در ظاهر متمدن و روشنفکرند و آن سوتر برادری که به سحطی نگری و لاابالی گری. برادرم چیزهای زیادی به من نشان داد و من چیزهایی را که نمی‌دانستم از او یاد گرفتم. و به یاد برادر شهیدم.

از دادسرا زنگ زدند، اون رشیدی آدمکش بود که گفت حق گرفتن مراسم عزاداری را.

عزیزانم مرگ حق است و حق خدا دادنیست و گریزی از تقدیر نیست و میتوانیم با جملاتی دلنوشته مانند و کوتاه، یاد عزیزانمان را به مناسبت‌های مختلف گرامی بداریم. سید شهیدان جبهه مقاومت ملکوتی شد و در پی آن. به علاوه توصیه می کنیم که با یادگیری تزیین کیک در منزل، خود به.

Leave a Reply

Your email address will not be published.