بانک آینده سود 25 درصد

Posted on

بانک آینده سود 25 درصد. به تمامی سپرده‌گذاران خود سود ۱۸ درصدی پرداخت می‌کند. 16 ٪ 18 ٪ 1,000,000 تومان:

جدول/ پیش فروش محصولات پارس خودرو با سود 25 درصد مشرق نیوز
جدول/ پیش فروش محصولات پارس خودرو با سود 25 درصد مشرق نیوز from www.mashreghnews.ir

اما این روز‌ها بانک‌ها به اسم طرح‌های خاص سود سپرده‌های خود را حتی تا محدوده ۲۴ درصد افزایش داده‌اند. در تابستان سال 1396 بر اساس مصوب شورای پول و اعتبار نرخ کوتاه‌مدت (روزشمار) سپرده‌ها 10 درصد و نرخ بلندمدت 15 درصد اعلام شد. سپرده بلندمدت بانک توسعه صادرات:

این صندوق سرمایه‌گذاری از نوع صندوق‌های با درآمد ثابت با حداقل سود پیش‌بینی شده و در اندازه بزرگ است که نزد سازمان بورس و اوراق بهادار با شماره ۱۰۹۱۵ به‌ثبت.

نرخ سود و نحوه محاسبه آن نرخ سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بلند مدت یک‌ساله در حال حاضر ۱۵ درصد می‌باشد، که با نرخ علی‌الحساب محاسبه می گردد. در تابستان سال 1396 بر اساس مصوب شورای پول و اعتبار نرخ کوتاه‌مدت (روزشمار) سپرده‌ها 10 درصد و نرخ بلندمدت 15 درصد اعلام شد. رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از حذف معافیت مالیات بر سود سپرده‌های بانکی اشخاص حقوقی هم خبر داد که منبع جدیدی خواهد بود و عنوان کرد:

به گزارش تجارت‌نیوز، بانک مرکزی در مرداد ماه سال 1396 اقدام به حذف نرخ سود ویژه کوتاه‌مدت سپرده‌های بانکی و کاهش نرخ سود سپرده‌های بلندمدت به 15 درصد کرد.

بانک مرکزی در آخرین بخشنامه خود به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اعلام کرده بود که نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار بین ۱۰ تا ۱۸ درصد است. برای این منظور کافیست مبالغ را در کادر مربوطه برحسب تومان وارد نمایید و با کلیک روی گزینه محاسبه، پاسخ. افزایش نرخ سود بانکی امروز.

سلام.از مدیر سایت و یا مدیران بانک آینده تقاضا ی مندم.اگر برایشون مقدور هست جواب اینجانب را بدهند…امروز 22 اردیبهشت 98.هست آیا بانک آینده این سود سودمند که سپرده با مبالغ بالای بزاریم.سود 20 درصد را یگجای یگ سال را حساب.

همچنین بانک پارسیان نیز برای برخی. سپرده بلندمدت بانک اقتصاد نوین: 16 ٪ 18 ٪ 1,000,000 تومان:

یکی از شعبات بانک شهر اعلام کرد که برای سپرده‌های بیش از ۵۰۰ میلیون تومان سود ۲۰ تا ۲۲ درصدی پرداخت می‌کند.

یعنی سالانه ۶۰ میلیون تومان در متن جدول هم نوشته شده؛ بانک آینده به شما ۲۰ درصد سود میده. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که برخی از بانک‌های فعال در پانزده خرداد برای مشتریان ویژه خود بیش از ۲۵ درصد سود.

نرخ سود بانک ملت در سال 1401.

همچنین با سرمایه‌گذاری بیش از یک میلیارد تومان با مدت زمانی دو سال می‌توان از بانک آینده سود سپرده ۲۳ درصدی. به تمامی سپرده‌گذاران خود سود ۱۸ درصدی پرداخت می‌کند. 16 ٪ 18 ٪ 1,000,000 تومان

Leave a Reply

Your email address will not be published.