بازی جنگی ایرانی

Posted on

بازی جنگی ایرانی. در نسخه 2 ، کشور ایران به خوبی ساخته شده بود. بازی sniper fury بهترین بازی تفنگی اندروید 2019 و آیفون.

جنگاور ایرانی دانلود نصب برنامه اندروید کافه بازار
جنگاور ایرانی دانلود نصب برنامه اندروید کافه بازار from cafebazaar.ir

این بازی یک بازی گروهی است و شما باید با کمک تیم خود ، افراد تیم مقابل را بکشید و امتیاز برای تیم خود کسب کنید. Paint the town red به فارسی شهر را قرمز کنید یک بازی مبارزه ای غوغا انگیز اول شخص است که در مکان ها و دوره های مختلف تنظیم شده است و دارای یک ماجراجویی عظیم در حالت سرکشی است. دانلود بازی ایرانی خاک khak v1.0.3 برای اندروید.

Paint The Town Red به فارسی شهر را قرمز کنید یک بازی مبارزه ای غوغا انگیز اول شخص است که در مکان ها و دوره های مختلف تنظیم شده است و دارای یک ماجراجویی عظیم در حالت سرکشی است.

Zula زولا یک بازی ایرانی فوق العاده در سبک بازی های شوتو و تیراندازی می باشد که از طراحی با کیفیت و مطلوبی برخوردار است و مخصوص بازی در کامپیوتر می باشد. سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر. در این دسته از وب سایت vgdl.ir شاهد آخرین و جدیدترین بازی های جنگی و اکشن برا کامپیوتر هستیم ، با ویجی دی ال بزرگترین مرجع دانلود بازی های کامپیوتری pc با لینک مستقیم.

Tank O Box یک بازی تانک جنگی کم حجم و اکشن آرکید که برای کامپیوتر منتشر شده است.

دانلود بازی جنگی برای کامپیوتر با لینک مستقیم. نسخه جدید در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی ea dice توسعه داده شد و توسط کمپانی electronic arts به بازار عرضه شد. این بازی استراتژیک هم مانند بازی جنگ خان ها به دانلود و نصب برنامه نیازی ندارد.

دانلود بازی آخرین مصاف برای.

بازی های چند نفره بهترین نوع بازی ها و در بیشتر مواقع محبوب ترین آن ها هستند، چرا که در این نوع بازی ها به جای رقابت با ربات و هوش مصنوعی، یک رقیب واقعی در جلوی شما قرار می گیرد. بازی call of duty mobile، از بهترین بازی های جنگی گوشی. جنگ زرهی یک بازی جنگی ایرانی با گرافیک خیره کننده است که با تانک‌ها و سلاح‌های مختلف در مقابل دشمنان ایستادگی میکنید و مانع ورود متجاوزان به خاک منطقه میشوید.

در نسخه 2 ، کشور ایران به خوبی ساخته شده بود.

شاخص ترین بازی های ایرانی اندروید. دانلود بازی کامپیوتر جنگی با ویجی دی ال همراه باشید. Modern combat versus بهترین بازی تفنگی اندروید 2019.

دانلود بازی ایرانی خاک Khak V1.0.3 برای اندروید.

دانلود بازی paint the town red (شهر را قرمز کنید) برای کامپیوتر. از جمله بازی های معروف این استودیو در ایران می توان به هشتمین حمله 1 و هشتمین حمله 2 و سبقت و کات و سبقت سنگین اشاره کرد. این بازی زیبا گیم پلی نسبتا مشابه با نحوه بازی جذاب.

Leave a Reply

Your email address will not be published.